Zpět na novinky

BIGBÍTOVÉ LEGENDY OLYMPIC V OSTRAVSKÉM CLARIONU!

Legendární kapela Olympic vyjela na turné spojené s oslavou 50 let své existence. Jednou z prvních zastávek byla ostravská ČEZ Arena, kde slavná bigbítová kapela zahrála v trochu netradiční kombinaci s Českým národním symfonickým orchestrem, který vede dirigent Martin Kumžák.

Konference v centru Ostravy s výhodami navíc

Pronájem prostor zdarma, profesionální servis a bonusy, které potěší.

Nabídka platí do 30. 6. 2026

Mám zájem!