Zpět na novinky

MASKOT MS 2015 ODHALEN V CLARION HOTELU PRAGUE OLD TOWN

Mistrovství světa v ledním hokeji, které se uskuteční v květnu 2015 v Praze a Ostravě má nové maskoty. Fandit českému týmu a provázet turnajem budou známé večerníčkové postavičky Bob a Bobek. Populární králíky z klobouku v hokejových dresech poprvé představili zástupci Českého hokejového svazu na tiskové konferenci v Clarion Hotelu Prague Old Town. 

Konference v centru Ostravy s výhodami navíc

Pronájem prostor zdarma, profesionální servis a bonusy, které potěší.

Nabídka platí do 30. 6. 2026

Mám zájem!